Вівторок, 31.03.2020, 19:02
Вітаю Вас, Гість
ВАРІАНТИ ОПЛАТИ (докладно і з прикладами)

ГОТІВКОЮ (при доставці по Львову або самовивіз)
Оплата готівкою можлива:
- Доставка кур'єром (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення)
- При отриманні замовлення, оформленого як "самовивіз" з магазину "Дракошка" за адресою м. Львів, пр-т. Чорновола, 67, т.ц. "Інтер-Сіті", тел. (098) 262 47 85
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: кур'єрська доставка здійснюється тільки по Львову!

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК (тільки при відправленні замовлень по Україні)
- При безготівковому розрахунку на вказану вами електронну адресу висилається рахунок до оплати з усіма нашими банківськими реквізитами.
- Оплату за рахунком Ви можете зробити в будь-якому відділенні банку (переказ готівкових від приватної особи) або через інший розрахунковий рахунок по безналу.
- Загальна вартість замовлення за безготівковим розрахунком зростає на вартість ваги і упаковки посилки, це буде відображено в надісланому рахунку до оплати
* Вартість ваги і упаковки посилки на Укрпошті дорівнює 14,6 грн. за перший кг посилки, і додатково по 4 грн. за кожний наступний кг посилки. Умови уточнюйте у відділеннях Укрпошти.
- Рахунок до оплати буде висланий ПІСЛЯ того, як замовлення укомплектується (термін комплектації 1-3 робочих дня - при наявності товару на складі)
- Ваше замовлення буде відправлене ТІЛЬКИ після надходження грошей на наш розрахунковий рахунок (копії платіжок, факси тощо не є підставою для відправки замовлення)
- ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДАТУ ВІДПРАВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ буде вислана на вашу електронну адресу на наступний робочий день після відправлення посилки.
- Оплата через відділення Ощадбанку України, як правило, здійснюється за формою ПД-4 (або за формою 31, яку заповнюють працівники банку, на підставі заяви платника). 
- Правила та умови оплати через комерційний банк різні і встановлюються в кожному конкретному випадку самим банком.
Всі банки беруть комісійні за послугу грошового переказу. Розмір цих комісійних залежить не тільки від банку, але іноді навіть від відділення банку.
Тому перш ніж робити грошовий переказ зазначеної до оплати за замовлення суми, уточніть у відділенні вашого банку, яка буде вартість цих послуг.
За даними, зібраними нами в травні 2012р. (Інформація отримана в cаll-центрах банків), найбільш лояльними виявилися такі банки:
- Райффайзенбанк-Аваль - 1% від суми грошового переказу, але НЕ МЕНШ 5 грн.
- Укрсиббанк - 1% від суми грошового переказу, але НЕ МЕНШ 5 грн.
- ОТР-банк- 1,5% від суми грошового переказу, але НЕ МЕНШ 5 грн.
- Приват-банк - 1% від суми грошового переказу, але НЕ МЕНШ 5 грн.
- Укрсоцбанк - 1-2% від суми грошового переказу, мінімальну вартість послуги уточнюйте у відділенні
У більшості інших банків немає єдиних правил (кожне конкретне відділення встановлює свої комісійні). Інформація потребує уточнення.